Your Cart

FAQ

GAES 2024 Sıkça Sorun Sorular

Sempozyumumuza Derneğimize üye olsun olmasın tüm öğretmen ve okul yöneticileri katılabilir. (Firmalar stant kiralamadan sempozyuma katılım sağlayamazlar).

Firmalar yalnızca stant kiralayarak ya da sponsor olarak sempozyuma katılım sağlayabilirler. Stant almadan ya da sponsor olmadan katılım sağlayan firmaların işlemleri iptal edilmektedir.

Etkinliğe katıl bölümünden hesap oluşturarak öncelikle kayıt bölümünden Kurumsal, Firma, Bireysel ya da Öğretmen olarak kayıt yapmanız gerekmektedir. Kayıt işleminden sonra giriş yaparak katılımcı kayıtlarınızı ve ödeme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Sempozyum konaklama ve dış katılım şeklinde ücretlendirilmektedir. Konaklama ve dış katılım ücretlerine kayıt sayfasından ulaşabilirsiniz.

Sempozyum sitemiz bir interaktif sitedir. Kayıt ve ödeme işlemlerinizi online olarak kredi kartı ile yapabilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız ödemeler %100 güvenli bir şekilde, İş Bankası, Garanti Bankası ve Vakıfbank e-ticaret altyapısı kullanılarak tahsil edilmektedir. Hiçbir şekilde kredi kartı numaralarınız kaydedilmez. Sempozyum sitemizin güvenliği, 128 bit SSL sertifikasıyla Rapid SSL tarafından sağlanmaktadır.

Kredi kartı olmayan kurumlar kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra ödeme kısmında aşağıdaki hesap numarasına havale veya eft yapabilirler. rezervasyonları kesinleştirmek üzere havale veya eft dekontunuzu sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Dekont sisteme yüklendikten sonra rezervasyonunuz kesinleşecektir. Dekontun yüklenmesine ilişkin derneğimizi arayabilirsiniz.

Hesap No: Türkiye Özel Okullar Derneği İktisadi İşletmesi İşbankası Akdeniz Caddesi Şubesi İban No. TR77 0006 4000 0011 1300 4336 82

Faturalarınızı, sempozyuma kayıt esnasında girdiğiniz fatura bilgileriniz doğrultusunda Sempozyumdan sonra mali müşavirliğimizce sistemde kayıtlı olan bilgiler doğrultusunda kesilerek e-fatura olarak mail adresinize gönderilecektir.

Sempozyuma katılan kurum ya da firmalar 15 Ocak 2024 tarihinden önce (Oda Rezervasyonlarında) iptal, iade ya da değişiklik yapabilirler. Belirtilen tarih itibari ile iptal ya da değişikliklerde iade işlemi yapılmayacaktır.

Otelde konaklama mecburiyeti bulunmamaktadır. Ancak konaklama yapmadan sempozyuma gelmek isteyen katılımcılarımızın dış katılım bedeli (09.00-18.00 arası otel kullanım bedeli), 3 günlük kişi başı 9500 TL’dir.(KDV dahil) Bu şekilde katılacak kişilerin dış katılımcı kayıtlarını web sayfamızdan yapmaları gerekmektedir. 3 günlük dış katılım bedeli paket olarak satılmaktadır. Tek günlük katılım kabul edilmemektedir. Dış katılım ödemelerinin sempozyuma gelinmeden önce yapılmış olması önemle rica olunur. Otelde ayrıca dış katılım kaydı alınmayacaktır. Bununla birlikte aynı otele başka bir acenta üzerinden yapılan rezervasyonlar kabul edilememektedir.

https://antalya.tozok.org.tr , kayıtlı üyelerinden topladığı bilgilerin kullanımı ile ilgili politikası ve Üyelerin sahip olduğu haklar, aşağıda sıralanmıştır:

Müşterilerimizin güvenli bir şekilde, rahatça alışveriş yapabilmelerini sağlamak için en gelişmiş güvenlik sistemlerini kullanmaktadır.

Müşterilerimizin güvenli bir şekilde, rahatça alışveriş yapabilmelerini sağlamak için en gelişmiş güvenlik sistemlerini kullanmaktadır.

Otele giriş tarihi olan 30 Ocak ve çıkış tarihi olan 2 Şubat tarihleri itibariyle anlaşmalı olduğumuz firmamız tarafından transfer hizmeti verilecektir. Transfer talep eden katılımcılarımız sitemizden transfer kaydı başlığı altında kayıtlarını yapabilirler. Transfer ücretlidir.

Sempozyum için otele 30 Ocak Salı günü saat 14.00 itibariyle giriş yapılacaktır. Sempozyum programı 31 Ocak Çarşamba sabah 10.00 da başlayacak ve 2 Şubat Cuma günü saat 13.00 itibariyle program sona erecektir. Otel odalarından ise saat 12.00 itibariyle çıkış yapılacaktır.

Sempozyum Kaya Palazzo Otel’de düzenlenecektir. Adresi: Kadriye Üçkum Tepesi Mevki, 07506 Serik/Antalya

 

cookies are used on this website in order to improve the user experience and ensure the efficient operation of the website.